KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14597146
nr 1459 7146
Hans Hedenström
(1928-2007), Sverige
Oljemålning, Morgon. Signerad. Olja på duk, 48x61 cm, yttermått inklusive ram: 50x63,5 cm
Hans Hedenström, svensk bildkonstnär född i Sandviken 1928, död 2007.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:46:51
300 kr
Hans Hedenström
Läs mer om Hans Hedenström